Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sa here gjate shtatzanise shkoni ne ultraze?

Une jetoj jashte ks dhe ketu ke te drejte vetem 2 here gjate shtatzanise me shku ne ultraze. Desha te dije sa here keni qene ju? Flm.

(5 vite më parë)
(5 vite më parë)
dashuri une e pash dje qe tha ky memli morina (gjinekologu qe eshte ne portal) qe ne suedi tash dojn me bo vetem 1 kontroll gjat gjith shtatzanise..edhe pse mu spom pelqen ky mendim se paku bile pa i pas 3-4 kontrolla.
Adea Adea (5 vite më parë)
Ne itali vetem 3 here mund te besh eko,gjithmone nqs eshte shtatezani pa komplikime..Klm
Arlina Eli (5 vite më parë)
Emine ku jeton ti se edhe un jam ne gjermani ama qdo muj maka ba ultraze nuk di nahsta varet prej mjekut
Jeta Mira (5 vite më parë)
pershendetje emine! ne tr un me femijen e pare kam bere pak a shume 6 eko,ndersa tani jam vetem ne javen e 22 dhe kam ber deri tani 4 eko.ka te beje edhe mjeku i cili te ndjek shtatzanine..te uroj shendet te plote !!
(5 vite më parë)
Ne zvicer 7 here eshte ne shtatezani pa komplikime
Valizake Thaçi Celina (5 vite më parë)
Emine, ne ks mvaret prej gjinekologut te cili shkon, ne shtatzanine e pare kom bo eho cdo muaj, e ne te dyten 4.
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
ne suedi 2 her krejt
Ammy . (5 vite më parë)
Ne angli dy her te therrasin ata pastaj ne qoft se deshiron mund te besh takim vet
Jeta . (5 vite më parë)
Ne austri 5 here, e detyruar me ligj.shtatzani te mbare.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?