Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nje mendim per Dr. Mentor Kotorrin

Nena ju lutem nese e njehni dr.mentorin a e keni nr.e telefonit edhe adresen e tij,edhe a eshte i mir per kontrolla per planifikimin e nje shtatzanie te re,pasi kunata ime nuk ka femi qe 7 vjet edhe po mendon me fillu me kontrolla po spo di a eshte i mir ky doktor?

Egzona Mushica-hoti (5 vite më parë)
Egzona Mushica-hoti (5 vite më parë)
na kemi qen bashk ne kontroll tek lubica un i kam pas mestracionet e qrregullta dhe pas 5-6 muje kam mbet shtatzan kurse kunates i kan then ka cista a sdi si thirren dhe burri saj spermen e dobt per at burri ka perdor sufata edhe i paten ndrepre kontrollat,tasht po mendojn prap me vazhdu tjeter kund
Ogreni Omer (5 vite më parë)
mentori une ne mujin e 7 kam pas nje problem gjat shtazanis edhe pat ardh me lind nje paciente e metorit edhe aty e ndegjova tum than ajo nusja se send ste vyndet mentori qe 1 jave po vi spo me mer me lind edhe kontrollat mi ka ba per sy e faqe,e pse spo provon me shku te dr Sejdullah Hoxha edhe dr Memli Morina
(5 vite më parë)
Mentori ,per mendimin tim eshte me i miri nder gjinekologet e kosoves. Eshte shume shume i zoti ,tamam njeri i shkences . Te kisha thene qe te mentori le t\'i ben kontrollat e ishalla ka me pas sukses !
Bardha Nuhiu (5 vite më parë)
E lubica nuk i ka ndimu xona a? Pse qka i ka than me qka ka pb nese mundem te ndimoj se njof do gjinekolog te mir ama un jam tu u kontrollu td lubica tash qe the si ja bz hajr u bzna marak e qka i ka than kunates tande nese ste pengon mem tregu ?
Egzona Mushica-hoti (5 vite më parë)
flm fadile per pergjigje edhe un jam nga gjilani kunata ka qen neper plot vende por pa sukses edhe te lubica ne prishtin bashk kemi qen mirpo per te asgje e re tasht po mendon prap me fillu me kontrolla diku tjeter
Egzona Mushica-hoti (5 vite më parë)
flm shum dafina
fadile (5 vite më parë)
pershendetje xona un i kam ba kontrollat te dr mentori un jam nga gjilani po kam shku te ky n kontrolla n pr e ka ordinancen n ulpian mbrapa pompes t benzines ina eshte mjek shum i mir shum komunikues dhe e ka ekon n 3 dhe 4 d un per vete jam nda shum e knaqne shum gjana i kam msu per zhvillimin e bebes time sa isha shtatzane dhe shum sene qe nuk ta mer mendja qe mund mi pas ni fryt aq i vogel lirisht let fillon ka mu kon shume knaqun
Ogreni Omer (5 vite më parë)
Tel./fax: +381 (0) 38 559 918 Mob: +377 (0) 45 322 260 dhetel./ fax: +381 (0) 38 559 917 Mob: +377 (0) 45 322 250, ky eshte numri kur te thirresh i thu qe nje termin te dr mentori kotorri une kontrollat i kam ba ne fillim te lubica azemi pastaj kam vazhdu te dr memli morina dhe dr sejdulla hoxha me kta jam nda shume e knaqun

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?