Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vaksinat
Nena te dashura si kaloni si i keni engjujt e vegjel kam nje pytje cila vaksin e mundon me se shumti beben se tash kam me ja bere te muajit te tret dhe kam degju se e muajit te tret e mundon me shum a eshte e vertet
Danja Danja (5 vite më parë)
(5 vite më parë)
jo, sepse doza veq po perseritet edhe ashtu osht minus nje doze te hepatiti, jeshte vetem per dpt edhe pikat polio ne goje. se besoje, thmine e mi e dyta i ka mundu shume e kto tjerat shume shume pak bile kjo e muajit te 3-te hiq.
Kosovare 1 (5 vite më parë)
te gjith bebet jane ndryshe dhe vaksinat ndikojne ndryshe ne secilin ,uroj qe bebi yt ta kaloje me lehtesi por edhe nese e mundon pak mos u bon merak ngase eshte normale...
Meri H. (5 vite më parë)
Danja une sdi qe e munon e mujit te trete ma shume...mue ma ka munu e katerta ama u kan me grip pak per qata..e spasna ni pernryshe qe e treta e munon.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?