Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Cilat ushqime nuk duhet ti haj nje nene gjidhense?


Cilat ushqime nuk duhet ti haj nje nene gjidhense? ndikon ndonje ushqim negativ ne organizem te bebit?

Lora Emini8 (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Riiita Rita (2 vite më parë)
  lulja ..se i shkaktojn ngerce ..se e kam provu un sa t haj vuan shum bebi ..edhe pediatri ma ka vertetu
 • Lora Emini8 (2 vite më parë)
  Vali rita pse nuk duhet te haj salate jeshile un nuk e kam dit kam ngren. ]portokajt ka thena parashkruesja se duhetkonsumuar me duket ashtu e kuptova un
 • Riiita Rita (2 vite më parë)
  po portokallet pse nk duhen konsumuar ..se un e di qe ste bej gje..lulja mos perdor sallaten jeshile ..
 • Lora Emini8 (2 vite më parë)
  faliminderit te gjithve me ndihmuat sado pak sepse i pyesja disa nenea disa thon asgje nuk te ben haj qka te duash e desha te mar edhe disa mendime nga kjo faqe
 • (2 vite më parë)
  As qaj i zi su mir me ja tepru. 1 ose 2 ne dit nuk bejn dem me shum nuk preferohet.
 • (2 vite më parë)
  lulje edhe nuk bon te hash laker te bardh se kan shum gazra e ajo ndikon te bebi..te pershendes
 • (2 vite më parë)
  Pijet e gazuara, kafe , dredhez , pasul, lakra. Jo qe jan te ndalura po mos te teprohet me to. Te ndalur gadekorisht jan veq duhani dhe pijet alkolike
 • Dashuria Dashuri (2 vite më parë)
  ashtu edhe un kam ndi si aramn e per me pas gji te mjaftushem pi qaj rusi sa me shum shendet
 • Amar Anuar (2 vite më parë)
  lulja mua me ka thene mjekja te mos haje pasul, qepen te njome sidomos ne sallata, mundesh ta hashe vetem te kaverdisur,hudher, portokalla , sado pak ndoshta te kam ndihmuar shpresoj te ndihmojne me shume nenat tjera kalo mire shendet bebit...

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.