Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dr.Burdushi ne Prizren

Kush eshte ky doktor, a mundesh ti besosh ketij personi.e kam par mbrem ne tv por desha nje mendim nga ju qe e njihni sidomos nga nenat myslimane.me respekt

(5 vite më parë)
Antigona (2 vite më parë)
Si mund te bej kontakt me dr.Burdushi prej amerike???
nesha (5 vite më parë)
mirembrema motra dhe vellezer kerkoi ndihme nga ju dhe te ma gjeni nr e dr burdushit kame shume nevoje per shtatzane ju kisha lutur qe te ma gjeni kete kam shkuar gjithkund dhe analizat mire i kemi me bure po rezultat ska dhe kesaj here te ky njeri ta provoj fatin sa e di qdo femer ose nene ka deshire ta kete nje femije ne preherin e saj ta ngrohe gjirin e saj ju kisha lutur te me ndihmoni ju pershendes shume nesha
Burhan (5 vite më parë)
A muna me pas nr e telefonit te burdushit
murat (5 vite më parë)
ndegjoni popull se keta njerez sherrin e kan te madh po hajrin e kan shum te madh un as qe nuk i besoj nese njeri don me pas ilfat ma se miri eshte qe ti blej ushqim se sa te i japin qdo njerit pare
Lo*al*am . (5 vite më parë)
Edhe un kam ndegju per kete falltor se mjek nuk esht,,nuk ja vlen me shku te ky ..
Miesa M (5 vite më parë)
Hehhe moj nena po nuk esht hiiiq dr po falltor nuk ban ti besohet hiq se jan veq mashtrime qe i ben ky dhe shum si ky njeri un e njoh nje si ky burdushi qe gjoja ju ndimon per fmij me gjet a motrene vet e ka qe 20vjet pa fmi
(5 vite më parë)
Teuta inshallah ski me pas kurr nevoj me shku te ksi njerz si ky,,as un nuk ju besoj hiqq aspak , sidomos ketyre qe mundohen me perfitu nga ne
Ylli Lorisi (5 vite më parë)
gentiana hiq sju besoj qityre seneve edhe skam nevoj me shku fal zotit te mjeket popullore ne qofte se kam naj ankes shkoj te mjekt qe kan kry shkollen ama une jam ka foli qka ndegjova mbram ne zonen e lire ...ju lutem mos i keqkupton gjerat
(5 vite më parë)
Mbrem e kam pare ne zone e lire dhe desha nga ju nena nga kosova te di dicka rreth ketij personi.po teuta aty tha 20 euro kontrolla dhe keto shumat e medhaja qe ja jepnin i quante si nijet shenj falanderimi, i ka qit vetem disa raste ku i kishin pru lop , vic, njeri i dha 1700 euro e njeri i dha 700 euro por ato ja jepnin me vetdeshire.zoti na ruajt nga keto bema
Arlina Eli (5 vite më parë)
jo teuta viziten e ka 20 ero e ta ban nese dush mete ba mir qiti 500 euro e jo bakshishe po mukan njeri qete ban mir nuk te lyp pare po punon per hir te zotit po kti si besohet po kur po ki nevoj po duhet me provu gjthshka
(5 vite më parë)
Teuta normal se nersy publikut nuk thot aj 500 euro e kam viziten,,amo shko niher drejt te aj e sheh sa ti lyp,,se shum njerz kan shkuu qe kan probleme ne familjee
Tigje ..... (5 vite më parë)
valla une kam degju se nje shoqe e jemja asht kan thet doren qe ma ka kqyr mi ka lyp 10 euro po me shkru hajmeli lyp shum permi 100 euro po kja shoqja nuk e livdon se thet po bajke edhe per keq hajmeli.
Ylli Lorisi (5 vite më parë)
mbreme qe ke ne Zonen e lir tha qe viziten e ka 20 euro e jo 500 euro e bakshishet i shkojn atij ka 500 euro
Rita Dragovoja (5 vite më parë)
Ky eshte nje genjeshtar i madh, nje falltor i prisht i cili shfrytzon anen materiale te nejrzve edhe at ne ekstrem.. sa qe kam degju se nje vizit e ka 500 eu..!!! Nuk ka aspak lidhje me mjeksi as me islam.. te keshilloj mos te besh asnje vizit tek ky.
(5 vite më parë)
Ermi ky nuk esht doktorr, ky esht nje njeri qe e sheh te ardhmen (kinse) e din se cka ka me ndodh gje qe un nuk e besoj,,dhe shkruan hajmali a cka i thojn atyre gjerave,,dhe per nje te shkrume ti lyp 500 euro keshtu kam ndegju nga disa persona..dhe nuk ka sukses prej tij,,un jam nga prizreni dhe kam ndegju shum per te..
Arlina Eli (5 vite më parë)
uen jam kan te ky dhe sme ka ndihmu nashta dikuj i ndihmon klm
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
oj ermi hiqu tinaj aj asht sheh nuk asht doiktor a se ke pa ne prrall me tupan qa ju pat bo a shkruje burdushi prrall me tupan e shen kush asht aj
Lanika Lanika (5 vite më parë)
Ky nuk edht dr me sa e di un po si lloj falltori bile thon qe e paten mar policija niher se tu i mashtru njerzit
(5 vite më parë)
ermi edhe une po mendoja te pyes nje here te beba ime a e njeh njeri kete dr.dhe a eshte vizituar ndonjere tek ky dr.mua me beri pershtypje se tha se edhe nje grua qe nuk ben dot femije une mund ta ndihmoj.a thua eshte e vertete
Tigje ..... (5 vite më parë)
se di edhe une kam degju per qet bordushin,po dikush fol mir per ta dikush keq tash spo di sa asht e vertet se qa folin,edhe une bash kam deshir te di per ta ,ishalla te ndimojn nenet tjera
Nita Berisha (5 vite më parë)
Pershendetje ermi... Une sa e di nuk eshte dr....

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?