Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jashte temes - Kerkoj nje pune te ndershme

Pershendetje nena, kam nevoje per nje pune shume urgjentisht, tash kam te mbroj temen e diplomes ne Up, por skam asnjeri ne ks qe te me ndihmon te me gjej nje pune, kerkoj nje pune te ndershme, jom e martuar, dhe jetojme vetem me burrin tim, skemi asnje antare tjeter te familjes ngushte, te gjithe kane vdekur, skemi te ardhura nga asnje ane.kush deshiron te me ndihmon te me shkruajn ne imeill add. tetovare_24@hotmail.com

Lindalinda (5 vite më parë)
iliada (5 vite më parë)
ketii (5 vite më parë)
Linda po kerkojshin puntore te pasiqeria piano osht te newborn mbrapa shkronjave e shef aty punojn gjitha femra edhe pronarja osht femer osht pun shum korrekte edhe me nder kisha then qe te shkosh te kerkosh pronaren bisedo besoj qe do te punsohesh nese je pak intelegjente nga matematika besoj qe te kam ndimu dado pak.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?