Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


A ruhen ne frigorifer te ngrirja, patatet e grira?


Per4shendetje! si po ja kaloni kete dite te shtune? kisha nje pyetje per ju nena: a ruhen ne frigorifer te ngrirja patate te grira?

Ela 1 (1 vite më parë)

Shto Koment

 • Yllka Bytyqi (1 vite më parë)
  qka i ndodhi Ela 1 pse e bllokoje logarine apo ju bllokua nga dikush tjeter!!!!
 • Ela 1 (1 vite më parë)
  flm ermira. ndani pervojat e juaja me ne amviset e reja,se perndryshe na doli pune me burrat hahaha
 • (1 vite më parë)
  Ela un burrit kur kam shku npushm ne vendlindje, i kam ba grosh e kam zi e fergu, edhe ne qeska i kam ndar per nji te hengme.i kam pregadit dhe speca me domate i kam fergu gjat dhe keto ne qese ja kam fut e gjitha nfrizz.patate nuk ka dasht se promes ka ne imbiss e pizeria edhe plus ka pomes te ngrira qe mundesh ose me vaj ose direkt nfurr i shtin, keto burri im i ban vet se jan gati
 • Ela 1 (1 vite më parë)
  flm te gjithave,ashtu desha ti bej teuta,por qenka e pamundur
 • (1 vite më parë)
  po teuta ashtu esht
 • Yllka Bytyqi (1 vite më parë)
  patatet qe jan per pomfrit nuk i gjen asgje kurse patatet qe i qeron edhe i fut ne friz valla nuk bohen te mira ma ,sjan te shishme edhe plus nxihen
 • (1 vite më parë)
  ela ato patate qe i blejm te ngrira per pomfrit ato po ndersa un nje her i pata gri patatet nje dit perpara se tnesermit kisha shum mysafir ndark edhe i shtina nfrigorifer tngrijn qe neser ti kam gati po kur i hjeka pin friz ato u nxinen edhe mu duft tjera me bo :S:s
 • Lanika Lanika (1 vite më parë)
  Ela po sen si gjan
 • Silasu <3 (1 vite më parë)
  ela une e blej patatet e gime (pomfrit) edhe i le ne frize.kur du me i pregadite per drek ose dicka i nxjerr i fus ne fuurre .po mendon kshtu edhe ti? sepse piqen shpejt dhe un e preferoj shumm
 • Ela 1 (1 vite më parë)
  po per ne friz. i ke parasysh patatet e gtshme qe blihen ashtu po mendoj qe tja le burrit ne frigorifer kur te mos jem per disa dite ne shtepi
 • ketii (1 vite më parë)
  Une jo
 • Silasu <3 (1 vite më parë)
  ela po mendon per pomfrit ? po n friz (tek ajo qe i ngrine ruhen)

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.