Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Dhimbja ne fund te barkut


Nena te dashura sa kam hyr ne muajn e 7 te shtatzanis po pr mbrem perfundi barkut posht ne vete me shpon si sat edhe me dhemb pak sikur me gervisht diqka motra po me thot se po qilesh po a nuk esht herët????

Mela .... (1 vite më parë)

Shto Koment

  • Nora Aliu (1 vite më parë)
    valla sen sme ka gjet edhe pse kam perdor paraceta boll shum edhe vajzen si drita e kam edhe 3 .336 ka lind 52cm pa merak po te them se kajher dhimta nuk durohet po gjithsesi ti duhet te kunsulltohesh me mjekun se asnje nuk jemi te njejta
  • Shujana D. &. R (1 vite më parë)
    po konsultohu em gjinekolog oj mela sepse qdo njeri dallon ne dhimbje dhe gjtihqka,per at konsultohu sa ma rag paracetamolave edhe gjitha bareve sepse ti eidn mir se qdo bar eshte shpat me dy teha ,un as nje bar nuke kam perdor per plot 40jav ikam ber shtazane edhe pse kam pas gripa e dhimbje etj etj por vetem konsultohu nashta nuk eshte asgje serioze por munde tte jet prej rendesije ndoshta qon najpesh apo diqka ttjer....like nora mos me keqkupto per paracet te dua
  • Nora Aliu (1 vite më parë)
    mos u shqetso kaluse esht une ashtu kam pas dhimt po kam punu dej 3 jav pa lind e sne sme gjet si kisha dhimt pisha ndoj paracetamol ose do hapa qe mi ka pas qit dr kundra dhimte

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.