Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Grupi i gjakut 0 negativ


Psh nena jam ne javen e 26 te shtatzanis dhe kam grupin e gjakut o negativ mbas lindjes se vajzes para 6 vite kam marr iniksion regam dhe tash ne shtatzanin e 2 cdo muj po duhna mi ba analizat e antitrupav mir me kan dal shum po dokorri me tha ne javen e 28 me marr apet iniksion a keni ju nena grupin e gjakut 0 negativ dhe a keni marr iniksion tung

albulena_lipovica@hotmail.com (1 vite më parë)

Shto Koment

 • Syarta Gojani (1 vite më parë)
  Albulena une e kom grupin o negativ e burri o pozitiv ne shtatzanin e pare e kom mar mas lindjes injeksionin,e tash me kan then qe afer muajit 7 duhet ta marr perseri. Gjitha te mirat.
 • Hafsa M (1 vite më parë)
  edhe une e kam rh 0 negativ diten e dyte qe kom lind kom mar ineksionin dhe tash ne shtatzanin time t dyte kurgjo skom bo, ni her i kom bo analizen per antitrupa mka dal mir edhe qaq tash 36 jav i kom po shpresoj qe gjithqka mire,uroj te iu shkoj mire edhe juve
 • Lume Lume (1 vite më parë)
  Falemderit shkendije
 • Lanika Lanika (1 vite më parë)
  Lume e per shtatzanin e par ska prb mbas lindjes ta jepin nje ineksion
 • albulena lipovica (1 vite më parë)
  ti lume mas lindjes duhesh me marr se tash nuk ki nevoj shpresoj te lindesh mir kaloni mir nena
 • albulena lipovica (1 vite më parë)
  lume nuk ke nevoj me marr ne shtatzanin e par as un nuk e kam marr ne shtatzanin e par po ne tjerat shtatzani po duhshe mi marr shkaku vajza e ka gjakun e burrit pozitiv e kur po perzike gjaku i pozitivit me negativ po formojshin antitrupa e antitrupat mujn me ta sulmu beben po mu nuk jan paraqit halo po ineksioni ish ma mir me marr
 • Lume Lume (1 vite më parë)
  ooo gabim e pasna shkru pozitiv se negativ kam dasht me shkru.. 0 negativ e kam edhe une hahah Flm Shkendije se nuk e pasna vrejt
 • Lanika Lanika (1 vite më parë)
  Lume ti ski nevoj me mar se e ke pozitiv kurse ti albulena duhet pasi ke grupin e gjakut 0 negativ
 • Lume Lume (1 vite më parë)
  Albulena une e kam grupin e gjakut 0 pozitiv por jame ne shtatezanin e pare, jam ne javen e 20 po deri tash nuk kam marr asnje injeksion, a ke marr ti ne shtatezanin e pare apo vetem mas lindjes? gjitha te mirat

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.