Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


E brengosur


Nena,a ka pas dikush kete problem si une apo jam e vetmja,kom zgjerim te veshkes se djathte,dje tere dita me ka shku me dhimbje ekstreme e neper uolog e gjinekolog jam ne javen e 26...
Shume jam bere merak...

(1 vite më parë)

Shto Koment

 • (1 vite më parë)
  Faleminderit shume nga ju ,ashtu qofte inshallah..
 • (1 vite më parë)
  Ana une kam pas prob me veshkat madje edhe infeksion duhet te them qe ndiqe pasi nuk eshte mire te kesh probleme sidomos kur je shtatezane. Ti mos u frikeao thjesht ndiqu tek ndonje nefrolog i mire dhe ndiqe me kujdes, te shkuara e sa me lehte ta kalosh
 • ******* Shqipjaa ******* ** (1 vite më parë)
  zoti tendihmoft inshalla spo di qfar te themmmm skam pas rast te till
 • (1 vite më parë)
  Oj ana une skam paas asnje rast vetum po te them inshallaha sherohesh .

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.