Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A vuan kush nga spoliatroza?
Te dashura nena, uroj te jeni shume mire bashke me familjet tuaja.
Kam disa dite qe kam nje dhimbje te tmerrshme qafe, keto 2-3 ditet e fundit kam dhe si marrje mendsh, humbje ekuilibri, me erren syte dhe me perzihet. A mendoni se e kam nga spolistroza? Vuan kush nga kjo semundje dhe si mund te kurohet pa ilace?
Ju uroj gjithe te mirat.
Lila Lila (5 vite më parë)
V F T (5 vite më parë)
Lila te kisha keshillu ta lexojsh kete: http://mizioner.com/ceshte-spoliatroza-ja-si-kurohet
Lila Lila (5 vite më parë)
E dashur Jeta! Une punoj gjithe diten para kompjuterit dhe ndjej shume lodhje ne qafe, shpatulla. Mestruacionet 2 muaj kam qe me kane ardhur rregullisht se ne shtator kam lindur. Ndoshta e kam dhe nga ushqyerja jo e mire pasi nuk kam kohe te kujdesem per veten, fle shume pak dhe lodhem shume. Te falenderoj per keshillat e tua.
Jeta Laska (5 vite më parë)
Pershendetje Lila pse po dyshron per kete smunje?? une kam per veten time kam dy jav fiks kjo qe thua pom ndhodh sem ka shkuar mendja per ket smunje qe po shperh ti...une ekam burri doktor dhe me ka then qe duhet te pi uj shum dhe mos te largohem ushimit aqe shpejt kaqe po mbaj diet por me ka ndodh dhe ma perpara kur spo maja diet shkaku se imuniteti trupit asht i dobet ,kam shkuar te mjeku per sy se mendova mos nuk po shof mir por jo me dul se jam teper mir mua pome dheb shshpina doktori shpines po dyshron se nga kjo pom dhem koka dhe syt pom terisen ...te kisha kshillu te pish shum uj dhe te hash ne rregull te ndimon me pas situaten mat let dhe te kisha kshillu te shkosh te mjeku jot ...aike pas mestracjonet???se ndoshta dhe mos je shtatzan ?? te pershendes .

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?