Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Per helikobakterje


pershemdetje nena te dashura,kam shoqen me helikobakterje,ka nje vit e gjyse qe ka ket bakterje dhe nuk mundet me hek,terapin qe kishte fillu me pi ska mujt me mar se shume e rond dhe eshte pakur sa her e ka mare por pa sukses,dini ndonje ilaq popullor qe perdoret per te hqur ket bakterje

Elena Palokaj (1 vite më parë)

Shto Koment

  • Eraa Era (1 vite më parë)
    Elena keto gummy qe them une ne shqip i gjen me emrin temjan ose rreshira e thate e pishes.
  • Eraa Era (1 vite më parë)
    Elena une kam degjuar qe vaji i ullirit extra virgin olive oil te ndihmon per kete bakterie.Ta perdore sa me shume neper sallata e jo te gatuaje me te.Cdo dite duhet te haje nga 2 thelpinj hudhre te fresketa.Jane disa gummy qe perdoren vecante per kete pune dhe quhen Mastic gum dhe e pastrojne nga keto bakterie zakonisht per 6 muaj.Gjithsesi une me te degjuar i kam keto.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.