Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Jashteqitja e bebes


A eshte e mjaftueshme nese beba ime jashqit njeher ne ndonjeren vakth te dites dhe nji her gjat nates e juve si ju ndodh a esht i mjaftushem gjiri im ne ket pytje qe bera pres tme ktheni pergjigje

Kosovare Zeqiri (1 vite më parë)

Shto Koment

 • Kosovare Zeqiri (1 vite më parë)
  ka l;ind 3 e 200 gram\\
 • Kosovare Zeqiri (1 vite më parë)
  djali im i ben 5 muaj me t23 kur e kam kontrollu ka shtu 1kg ne muaj dmth 7kg ika pas kontrollen e fundit po urinon shum shpesh tash nganjher dhe diten po del 1 2 her kan fillu me mundu dalja e dhembe me duket
 • Kosovare 1 (1 vite më parë)
  Nuk e di moshen e bebit tuaj por mendoj se qdo gje eshte ne rregull ne lidhje me jashteqitjen e bebit,edhe urinimi eshte nje tregues se bebi po pin gji mjaftueshem psh lagja e pelenes se paku 6 here ne dite si dhe tregues tjeter eshte shtimi i peshes.
 • Kosovare Zeqiri (1 vite më parë)
  flm per pergjigjen shkendije :d Kosovare1... pyetja ime esht qe bebeja ime del 2 her mes shumti brenda 24 orve eventualisht ndojher 3 a esht i mjaftushem qumshti gjirit per sa her qe bebeja ime po del 2 her jasht
 • Kosovare 1 (1 vite më parë)
  Kosovare zeqiri,kerkoj falje por nuk e kam te qarte pyetjen !
 • Lanika Lanika (1 vite më parë)
  Kosovare un mendoj qe ne rregull esht djali im edhe pse han mir edhe qumsht pin mjaftushem jashtqitjen e kryn 2-3 her mbrenda dites

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.