Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju nena ne gurbet a jeni merzit?

Oj nana qe jeni ne gurbet apo ju shkojn ditet hiq bre se mue hiq spom hecin ajeni ka gezohi nena sidomos kto. Nena qe shkojn per her te par me bebe une menzi po pres moj nana se 9 muj shtatzan sjam kan hiq edhe deri ne gusht djali mi ben 9 muj hala sjam kan ne kosov me gezim me pret nena ime se mbas 9 vitev maka fal allahu djalin e kam banketin ne restorant ne gusht ishalla don zoti e jena shnosh e kalojm si esht mas miri e ju nena kur e keni pushimin ju pershendes te gjithave

Arlina Eli (5 vite më parë)
Amar Anuar (5 vite më parë)
Pershendetje arlina po valla jemi merzit po kalojm disi cka me ba ne mes te gushtit kysmet do shkoj une uroj te ia kaloni sa me bukur ne familjet tuaja e inshalla i gjeni shendosh e mire
ditila (5 vite më parë)
Pershendetje Arlina ke gjetur temen aktuale te ksaj kohe bash,kismet do shkojm ne pushime e sidomos ne Kosov qe 7muaj kam ardh ne Gjermani e kjo osht hera e fyt qe shkoj ne ks edhe un jamshtatzane 4muaj i kam per her te par e ndoshta ket vit nuk kisha rrezikuar te shkpj por e kam darsmen time me 13 Gusht e duhet patjeter kshtu qe kalofshi gjithat pushime sa mat qeta e te kendshme. Rrug te mbare.
Lanika Lanika (5 vite më parë)
Arlina flmm shum
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
Arlina urime per djalin ta kesh me jet te gjat e knaquu kur te shkojsh mezi spo pritkan familja jote met pa edhe ty edhe bukuroshin tend,,,,,ja kalofshi mir ne banket.,,.,.,,.Fjolla urime edhe ty e dashur ta kesh me jet te gjat veq zoti ben mrekkullii mas 16 vjetve o zottt
Arlina Eli (5 vite më parë)
Ju flm nena shum gjithashtu dhe ju i paqi me jet gjat femijet e ty shkendije ti beft djali 100 vjet se gati ju paska afru ditlindja sa mir qe po ja festojshe ne kosov ju pershendes
Lanika Lanika (5 vite më parë)
Ta kesh me jet te gjat djalin arlina shiqyr erdh koha e pushimeve se edhe un jam merzit se prej dhjetori skam qen ne ks e kismet tash ne fund korrikut do shkoj nks te familja dhe atje do ja festoj ditlindjen e par djalit pasi me 21 korrik mi bon djali 1 vjet
Visaaaa (5 vite më parë)
Sa po ju kam lakmi o nena, un jetoj jasht e kam 7 muaj ktu, tash jam shtatzene e kushedi kur do e shof familjen time, ne gusht martoj dhe vellane e skam mundsi te shkoj :\'(((
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
arlina urime per djalin ta rujt zoti, un tash zdo te shkoj se kam qen per vit te ri e ne shtator kismet po mezi po pres se tamon djali i bon 3 muj e edhe familja e burrit e e jemja po presin hastret me shku se tash i vogel me qu se valla me qef isha shku qetash po kismet qateher me shku ne ks e tani ne tetor ne antalya po mendojm
Vlora . (5 vite më parë)
arlina une isha per vit te ri ne ks djalin e kam pas vetem 2 muaj e tash kysmet ne fund te korrikut do te shkoj prap ishalla shkojm mir dhe i gjejm rehat se valla po merzitem boll po qka me ba kur po i degjon njeriu do gjana me mir me kan ktu sidomos per mjek
Arlina Eli (5 vite më parë)
O fjolla zemer gati me erdh me qajt kur thave mbas 16 vitev jam ba nan ishalla more zot e ki me ymer vajzen e rritet me prind e me vllezer mas sajna ishalla mos ta nin sa per kosov boll kemi shku po kur jemi kan pa fmi snajka vyt se fjalt su durojshin knaqu me vajzen te pershendes e dashur
Fjolla Fjolla (5 vite më parë)
arlina rrug te mbar zemer .urime djali e me jet te gjat ishalla...edhe une kam lind qe 12 dit nje vajz mas 16 vite martes dhe mendojsha i ben vajza 6 jav shkoj po jo se kam komplikacione mas oparacionit mu desht mu shtri prap ne spital o zot sa po merzitem spo rrihet mezi po pres me shku ne shpi e per ks sdi sivjet me shum jo edhe pse qef po kam se krejt familjen atje i kam po shnosh masi u bana nan mas 16 po duroj pak ..ok ju prsh dhe rrug te mbar gjitha nenave
(5 vite më parë)
Arlina kush nuk eshte merzit ne gurbet?po pak me fmi e pak me zor po i kalojme ditet.Une nuk do shkoj ne pushime veres sepse tash kam me lind ne korrik,e po shpresojme ne vjeshte me shku nese eshte kismet.Ta kesh me jete te gjate djalin
Arlina Eli (5 vite më parë)
Po ardiana me veti valla e sa pome dhimet me ja prish gjumin ne mengjes Deri tetor e kam valla boll shum ti ajki mir djemt
(5 vite më parë)
Arlina apo e merr djalin me veti a qysh po ja ban ,ae ki gati me perfundu bile ,une ekam kry sa nuk kam pas femije e pata hjek e tash me dyte nuk kishna mujt me shku hiq
Arlina Eli (5 vite më parë)
Flm gentiana edhe ardiana jeni te mirseardhura une skum mujt me shku Hiq se jam ne kurs bre marova
(5 vite më parë)
arlina une qetash ne maj kesh 3 jave edhe prap shkojme kysmet ne fund korrikut ,ishalla kalon mir e paq me jete te gjate djalin nuk e pasna dite qe mas 9 viteve apo na thirr ne banket moj haha
(5 vite më parë)
Oo arlina un krejt familjen e kam afer i shoh shpesh, po kur po vjen koha e pushimeve menxi po press me shku mu knaqq ne vendlindje ne shtepin time ku kam lind e jam rrit, per cdo gje pot bike malli,,shpresoj ta kesh me jete te gjate djalin e ishallah kaloni mir ne pushimee

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?