Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Cikli pas lindjes


Nena te dashura shpresoj se jeni mir te gjith dhe se po kaloni mir.deshta meju pyet se sa muaj sju kan ardh periodat pas lindjes.sepse une kam lind qe kater muaj dhe akoma asgje a eshte kjo normale sipas jush???

Lule Krasniqi (1 vite më parë)

Shto Koment

 • Tina Bajrami (1 vite më parë)
  lule une kam lind djalin qe 6 muaj e gjys dhe ende nuk kam pas perioda, e kam djalin ne gji dhe nese e ke ti bebushin ne gji mundet qe edhe deri ne nje vit mos me pas perioda
 • Berna Krasniqi (1 vite më parë)
  ashte shum normale se paske lind shum frik edhe vajzen e paske per gjini ka mundesi qe deri mujin e 7 mas lindjes mos me pas asgja shkaku qe je e pastrume pas lindjes po egziston mundesija qe apet ke mbet shtatzane po nuk ajo pse ske mujore je shtatzane
 • Lule Krasniqi (1 vite më parë)
  flm shume per pergjigje .
 • Lanika Lanika (1 vite më parë)
  Lule nese e ke bebi ne gji esht normale te kesh munges te ciklit po dhe shtatzania esht e mundshme per me hjek merakun bone ni test
 • Lule Krasniqi (1 vite më parë)
  po ne gji e kam vajzen ,pokam frik mos jam met shtatzane se diqka krejt trupi me ka lshu..ndoshta eshte grip spo di...
 • Rajana...... Thesari Im (1 vite më parë)
  lule eshte normale sidomos nese e ke femijen ne gji mu me kan ardh pas 3 muaje qe kam lind po asnjeher sme vijn ne rregull

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.