Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Caji alkalax
Pershendetje nena, si jeni a jeni mire, desha te ju pyes se a dini a guxoj te perdori cajin alkalaks per kapsllek per vete masi qe e kam djali ne gji dhe eshte vetem 7 muajsh. Falemnderit dhe kaloni mire
Ami . (5 vite më parë)
Ami . (5 vite më parë)
Falemnderit alisa, mirjeta dhe dafina
Ogreni Omer (5 vite më parë)
ami as mos provo me pi caj se une kerkend skam pyt edhe kam pi sa e kam pas djlain ne gji o zot o zot ven mu me me qit barku djalin ma ka myt barku u duft me qu te mjeku gati ka qen per me qu ne spital per infuzion
Mirjeta Daris (5 vite më parë)
Ami per kapsllek eshte mir edhe te hash gjdo mengjes nga 2 kivi ne esell te ndimojn duhet te pish uj lengje pem mollen pa ja hekur levoren vetem se nuk duhesh me hanger pasulen bruma pijet e gazuara mu keshtu mjeku me pat keshilli edhe pata pas sukses vetem me kivi inshallah te kom ndimu.
Alisa Bitri (5 vite më parë)
Pershendetje Ami nuk e kuptoj ceshte caj alkalaks por une do te keshilloja cajin e gjelber ose merr kumbulla te thata zjej dhe pi lengun ne te dyja rastet nuk ka asnje efekt ansor.Por une do te keshlloja kumbullat meqe ke femijen ne gji.Te uroj gjithe te mirat shpresoj te te kem ndihmuar.Te shkuara

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?