Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Krevate bebesh ne Tirane

Pershendetje te gjithave...ju uroj qe te jeni mire me shendet gjithashtu bashke femijet tuaj...deshiroja te pyesja ne cilin dyqan mund te shikoj per krevate femijesh ne Tiran...?ju faleminderit :)))

Coco Chanel (5 vite më parë)
Ina ** (5 vite më parë)
hmmm.. se dija se keto kohe spara kam dale andej.. :(
Coco Chanel (5 vite më parë)
Ina vajta dhe e kishin mbyllur se e dija qe e kishin transferuar perball edhe ate e kan mbyllur...se di ishalla ja gjej
Ina ** (5 vite më parë)
Helena, per krevatin sdi cte te them, se e kam bere me porosi, kurse ai dyqani te rruga e dr e ka emrin Cilek, dhe eshte pak a shume aty ku ka qene por nga ana tj e rruges, perballe dmth.. aty i kam blere goces dyshekun, kurse per krevatet mendoj i ka shume shtrenjte..
Coco Chanel (5 vite më parë)
Ju falenderoj nga zemra te gjithave per ndihmen qe me dhate...ju pershendes :))
Lazarela 1988 (5 vite më parë)
helena une ja kam blere te tregu i madh ne tirane.20.000leke te reja vetem krevati plus 35000 te reja mbrojteset anesore bashke me perde.ndersa dyshekun ja bleva me porosi te dormeo.
Nefisa E (5 vite më parë)
Un e kam ble nje krevat tek qtu ja dhe me ka pelqyer shume.Eshte shume I lehte dhe mund ta transpotosh edhe nga dhoma ne kuzhine lehtesisht.Plus I shtova dhe dy kembeza dhe tundet si djepi.Ose mund ta beni me porosi dhe tia beni kembet si te djepit se del shum I lehte dhe per te tundur.Kam blere dhe nje tjeter tregu dhe nuk me pelqen edhe pse e bleva me te shtrenjtin atje.Nuk me pelqen menyra si tundet dhe zhurma qe ben ndaj tundjes.Keta te tregut vec bukurine kane,me mire shton dy leke me shume dhe di se cfare blen.
Alda Ero (5 vite më parë)
E kam parasysh edhe une ate dyqan dhe nga vitrina sme hiqeshin syte sa here qe kaloja edhe pse nuk isha shtatezene.Nuk e di ku mund ta kene cuar.
Coco Chanel (5 vite më parë)
Faleminderit Alda,do shikoj nje here,vajta die nga rruga e Dursit se ka pas qen nje dyqan qe kishte shenjen e luleshtrydhes dhe mbante krevate shume te bukur per femije,por kur vajta die ai ishte mbyllur nuk e di nqs ka ndryshuar dyqanin ne ndonje zone tjerer.
Alda Ero (5 vite më parë)
Helena te tregu i Medresese ke shume krevate per bebe dhe lloj lloj modelesh dhe me cmime te arsyeshme.Por mund ta besh edhe me porosi neper mobileri te ndryshme sepse ato qe shiten jane me permasa te vogla.Une per bebin tim e bera me porosi sepse e doja pak te madh qe te jete deri rreth moshes 5 vjec.Ke gjithashtu neper shume dyqane neper Tirane qe shesin gjera per bebe,lodra.karroca etj

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?