Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Shtypja e ulet e gjakut


Cka perdorni per shtypjen e gjakut te ult dhe qfar lloj ushqimi nuk d perdorni perschembull kafe nese pini a ta ngrit shtypje apo ta ul ju lutem me tregoni nga provoja juaj?!

Leona Lona (11 muaj më parë)

Shto Koment

 • Buqe Morina (11 muaj më parë)
  Kam degjuar qe kosi me kryp e ngrit gjakun
 • Linna T.j (11 muaj më parë)
  Une gjat gjith shtatzanis kam pas tension te ulet ne qdo mengjes kam pi nga 2gota lang portokalli,ne mes dite nje kafe dhe me edht rregullu.te uroj shtatzani te mbar.
 • Besarta Besarta (11 muaj më parë)
  Leona kafja edhe ajroni te ndihmojn per me ngrit tensionin.Edhe mos u be marak per tension te ult,sepse asgje dom nuk te ben,qka meba une qe po kam problem me tension te lart se qkado qe po ha po ma ngrit tensionin.
 • Bora 00 (11 muaj më parë)
  edhe qokollada te ndihmon me ngrit gjakun dhe pi kafe besoj se kto te dyjat te ndihmojn gjith te mirat
 • Liza15 (11 muaj më parë)
  Po kafja ta ngrit tensionin, gjithashtu edhe ajran me krip ta ngrit tensionin, caji i zi, etj. Nuk guxon me perdor ushqime qe kane hudher pasi qe hudhra ndikon shume ne uljen e tensionit. keto i di une edhe i kam provu vet
 • (11 muaj më parë)
  mu gjdo here kur e kom shtypjen e ult ha gjelpt diqka si pershembell qips,smok,diqka gjelpt kafe spordori kurrr

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.