Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Meny te ndryshme te ushqimit per bebe 4 muaj +
Te dashura nena me ndijmonin per ndonj recet per bebe tash gati djali mi mbush 4 muj e mendoj me I dhan ndonj gje me shum jo veq qumsht, nese keni ndonj plan ditor ju lutem shkruani ..
Linda Sferqa (5 vite më parë)
Ariana& Noar (5 vite më parë)
Nana un kam lexuar ketu ne portal qe spinaqi nuk preferohet ne ushqimet qe na i pergaditsim me perdor,sepse duhet te perdorim sasi shummm te vogel e me mire kur mendojm me perdor spinaqim te marrim produkte te gatshme nga Hipp dhe ta ushqejm femiun per at racion.
ledri+leandra (5 vite më parë)
oj linda ae ki djalin me gjidhenjee qumsht artificial se po me doket heret me fillu me ushqim pasiqe dr me ka then me fillu prej 6muaj me ushqim
Ana Z (5 vite më parë)
Linda mu perdiatrja me ka thone prej 5 muajve me fillu me i dhene ka pak ushqim. Mjekja me ka sugjeru qe te filloj me perime se eshte me mire. Ne fillim pure patatesh, pastaj pure karrotash, mandej ja perzine dyjat bashke, mandej fillo me molle, me banane e keshtu duke ja shtu cdo dite nga pak produkte.
Art A (5 vite më parë)
Ja fillom veq ni moll nihere prej pemve prej perimeve veq karrot tani patate me karrot tani ja shton pemve ka ni dardh banane prrimeve i shton edhe spanaq me kalimin e kohes un kshtu ja kom bo

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?