Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Biskotat cici bebe
Miremengjesi nena, a i perdorni biskotat cici bebe, mua me duken shume te embla per bebe, e kam djalin 7 muajsh? Sot ja bera me qumesht i hengri shume mire por mu duken pak te embla, cfare biskotash perdorni ju?
Eda Bejtja (5 vite më parë)
Eda Bejtja (5 vite më parë)
Une ja bej me qumesht, edlira jetoj ne shkoder por me thane se dhe mellin jane te mira
Edlira Tirane (5 vite më parë)
Eda merri nje lloj tjeter biskotash pasi cici bebe jane shume te embla. vajza e madhe i hante shume keto edhe deri ne nje vjec e gjysem mezi ia hoqa keto biskotat, ndersa vajzes se vogel i kam perdorur rralle . Nese jeton ne Tirane ke tek Rossman&Lala lloje biskotash por ke edhe miell biskotash qe nuk eshte aq i embel sa biskotat. Kalofsh mire!
Ana Z (5 vite më parë)
Po ke te humanes dhe te nestles me duket biskota si dritherat qe jane
Desa Desa (5 vite më parë)
eda, edhe une i akm perdor kur ka qene 7 muajsh nga keto biskota. vecse pediatri me tha qe kane shume sheqer dhe pak vlera ushqyese dhe si te tilla sjane te rekomandueshme, por une gjithesesi ja perdora dhe po ja perdor. ti e di...
Ana Z (5 vite më parë)
Eda une djalin e kam gati.6 muajsh dhe kur e pyta pediatren per biskota plazma me tha qe mjeket nuk i preferojne po ti jepja po jo shpesh, e per ato cici bebe se di valla diqysh jom skeptike tte produktet turke per beba :( . A ja bon me qumesht apo me caj?
Vlora . (5 vite më parë)
Eda une qdo here kam perdor biskota qe jan per muajt e bebit ata jan pa sheqer ,tash qe i ka ba djali 1 vit po perdori biskota per te rritur poja bej me qumsht

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?