Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Vaj kokosi


Pershendetje nena te dashura, Desha te ju pyes, ne prishtine, ku mund te gjeje vaj kokosi. Po me nevojitet shume po qe se ku mund te kete se kam idene. Ju pershendes e kaloni sa me mire sot.

(9 muaj më parë)

Shto Koment

  • Lena A . (9 muaj më parë)
    Alketa jo nuk kam qen,vetem ne fb e kam te pëlqyer,çdo te mirë.
  • (9 muaj më parë)
    Falemnderit lena. I gjeta dhe ne fb, i pyeta por ende sme kane kthy pergjigje. Falemnderit shume..A ke qene ti ne kete dyqan??
  • Lena A . (9 muaj më parë)
    Bionatural shop,prishtinë-rr.Uçk,tek qafa,mbrapa kafeve te vogla (përballe kosova petrol) tel.045/049 227-220

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.