Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

qfar hapa keni perdor kunder shtatzanis
prsh nena si po kaloni desha me ju pyte ne qoftese ndonjera ka perdor hapa kunder shtatzanis se un nuk kam perdor asnjeher a jav ka pershkru gjinekologu apo keni shku ne barnatore edhe i keni marr ashtu edhe qysh perdoren cdo nate edhe ne qoftese nuk ki mardhenje duhesh me perdor ju falemderit shum nena
Albulena 2013 (4 vite më parë)
Vlora Mikullovci (4 vite më parë)
Ktu tek ne itali kushtojn 15euro vlora mua mjekja mi pat rekomandu se tha nuk shton pesh.
Vlora . (4 vite më parë)
Fjolla edhe ne gjermani kushtojn une per 3 muaj i blej 30 euro
Vlora Mikullovci (4 vite më parë)
Po edhe ktu kushtojn shtrejt, por jon te mir po ne ks ka ttjer une kam perdor edhe harmoni te kosoves po kam ndegju nuk po gjindenden mo une kam perdor pes vite rregullisht.
Maja B (4 vite më parë)
fjolla po edhe ktu ka yasmin ,motra i ka perdore po kushtojn 10 euro.teper shtrejt !
Gane * (4 vite më parë)
un skom perdor kurr skom pas nevoje tash jam shtatzane per here tpare...ama sa kom lexu sguxon me ble pa ti jep mjeku.shko te mjekja jote ajo tashti garant me bo analiza dhe mandej ti jep mjekja..ti vet e as farmacistja smuni me dit cilli lloj tpershtatet.
(4 vite më parë)
Albulena ne jemi ne hall si te mbesim shtatezen ndihmona rreth asaj se si te mbesim e un nuk te ndihmoj ne mos mbetje,kiss
Vlora Mikullovci (4 vite më parë)
Hapat kontraceptiv jon te mir yasemin por ne ks nuk ma mer mendja qe ka vetem jasht , por edhe harmoni jon te mir por kam ndegju qe spo gjinden me ne ks por i kan zavendesu me do tjera hapat miren qdo nat po te njejten kohe .
Albulena 2013 (4 vite më parë)
marigona jo kontrceptiv emergjent por hapa qe perdoren cdo dit e kam pas fjalen sido qoft flm per pergjigje
Marigona Geci (4 vite më parë)
Une kam perdorur kontraceptiv emergjent, vetem shkon ne barnatore i thu kontraceptiv emergjent, jane dy pilula.Ke kohe 3dite pas marredhenies mi perdor dmth njeren mundesh me pi menjeher pas marredhenies tjetren pas 12ore. Dmth dyjat duhesh ti perdoresh mbrenda tri dite.. Po pyte edhe farmacisten te tregon ma detajisht !!
Vlora . (4 vite më parë)
Une i perdor me rekomandim te gjinekologes time normal sepse vetem mjeku din me ti caktu per qfar lloji pilulash je

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?