Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Endokrinolog ne prishtine


Perdhendetje nena deshta tju pyes kush mund tme tregon nje endokrinolog te mire ne prishtin....? Gjitha te mirat per ju

Ani Jani (7 muaj më parë)

Shto Koment

 • Rona Rama (7 muaj më parë)
  qet bardhylin e livdojn shume i mire eshte
 • Ani Jani (7 muaj më parë)
  Flm shum gane
 • Gane P M (7 muaj më parë)
  vallahi heren e pare nana ime ka shku e ka pagu 20 se e pat bo edhe nje ultraze te gjendrave tiroide, e tash spo di cka ki me bo ti ama mbi 20 ska shance.. tani herat tjera kontrollen e pagujke 10
 • Ani Jani (7 muaj më parë)
  Flm shum nga ju ...Gane a e din sa eshte kontrolla te ku dr ...?
 • Gane P M (7 muaj më parë)
  dr erdoan sefedini ne kliniken elita afer stacionit te autobuseve.. osht shuum mjek i mire mashallah.. tjere nuk njoh
 • Ina Ani (7 muaj më parë)
  Dr bardhyl gashi..Klinika endomed prishtine 038 511522
 • Arta 123 (7 muaj më parë)
  Kerko ne google qenkan disa sepse une per vete asnje nuk njoh
 • Limani besa (7 muaj më parë)
  Une jam kontrollu 2 vite te drita mekuli,tash jetoj ne gjermani skom ide a punon ne te njejtin vend ku ka qen,e di qe edhe ne qkuk punon.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.