Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Si të gjej emra të bukur për fëmijë?

Ju lutem me tregoni si te gjej emra te bukur per vajza?

Argjira (6 vite më parë)
ervis (5 vite më parë)
kush me gjen nje emr per djemi te bkr ...
Edison (6 vite më parë)
Ju lutem me trego si te gjej emra te bukur per vajza, mundesisht me shkronjen V te filloj emri, flm.
Laureta Racaj (6 vite më parë)
mund te me ndihmoni te gjej ni emer tmir edhe modern per vajze
Bruna Alesio (6 vite më parë)
ke emra te bukur po te kerkosh ne google ose nese keni facebook kerkoni ketu http://www.facebook.com/pages/Emra-femijesh-Cfare-emri-do-me-vesh/286256814315

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?