Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Bebi im 3 muajsh trembet shumë!


Pershendetje nena!


Vajza ime 3 muajshe trrembet shume si kur eshte ne gjume ashtu dhe kur rri e fiksohet mbas dickaje. Ndonjehere me ben shume merak. I ndodh bebeve tuaja kjo gje?

Ina (3 vite më parë)

Shto Koment

 • Rajan Feta (3 vite më parë)
  Po mua me ka ndodh shumm...Ama mjeku me tha se ka nis me ndegjue shum mir per cata frigenn.........Edhe ne gjum nese friget shum ndoshta e ka prej msyshh....Knoj doni dov edhe i kalon...Ciao pershendetje
 • Yllka. (3 vite më parë)
  Pershendetje Ina! Edhe djali im eshte 3 mujsh nganjehere trembet ne gjume une i thom shpirt melaqe edhe i kalon vazhdon flen. Djali im e ka edhe nje pelene ka qef me fjet me te edhe kur eshte zgjut ja lo afer ne dore dhe ja qes edhe ka veshi e pshtet koken edhe ndihet ma i sigurt :)
 • Ela B.. (3 vite më parë)
  mos u bej merak tremben femijet une dhe tani qe e kam 7 muaj trembet pa le kur fshij me fshese me korent nga zhurma trembet dhe qan
 • (3 vite më parë)
  pershendetje Ina,edhe djali im qe tani mbushi 8 muaj e1 jav trembet ne gjume ende.kam pyet pediatrin kur ka qene me ivogel djali dhe me tha qe eshte shume normale tek bebet,sepse ne gjume shohin enderra dhe cdo gje qe kan pa gjate dites ju paraqitet ne gjume dhe truri i tyre i selekton informatat e marra.pa merak se duke u rrit e duke u qetesu,kur trembet vetem perkedhele tek koka dhe qetesohet
 • Evis (3 vite më parë)
  Edhe djali im qe eshte 3 muaj, trembet shume, kur fle sidomos. Gjate gjumit une e perkedhel tek koka dhe sikur qetesohet pak, kur fillon dhe qan shume e marr ne dore ia mbeshtet faqen time tek faqja e tij dhe i flas ngadale, pas pak qetesohet menjehere. Besoj se eshte dicka normale, them qe nuk kemi arsye te behemi merak. Gjithe te mirat!

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.