Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lëvizja e bebit

Jam ne javen e 27 te shtatzenise. Deri para 2 ditesh bebi im po levizte shume dhe e ndjeja sa here qe ulesha. Ka 2 dite bebi po leviz shume pak dhe jam shume e shqetesuar. Ai leviz vetem 1 here dhe shume rralle, jam munduar te qetesohem duke u ulur ne krah te majte po e njejta gje. Ju lutem me tregoni a eshte normale se po cmendem. Faleminderit.

Nida 09 (7 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?