Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Emra të bukur për vajza

Ju kisha lut me mi tregu disa emra te bukur per vajza qe kane kuptim, ju falenderoj shume!

Alda Hasi (6 vite më parë)
nazmi (2 vite më parë)
zonje
nazmi (2 vite më parë)
anisa
Sumeja (2 vite më parë)
çfar kuptimi ka emir im sabrije
prizrenalike (4 vite më parë)
Mua me pelqejn emra te qikes: anilda, aldina. Amo nuk e di shka don me thon kto emra.
diana_alabania5 (4 vite më parë)
mua me pelqejne magta melisa andia ogresa deona etj
nakie (5 vite më parë)
Pres te behem nene e dy vajzava binjake,kerkoj emra te bukur per vajzat.
Tiche (6 vite më parë)
Emer vajze
Tiche (6 vite më parë)
Ju lutem mund te me ndihmoni me ndonje emer te bukur sepse edhe disa dite do te behem halle?
Limja (6 vite më parë)
Orges, Lime, Sumea, Melika, Selena, Sydorela;
Blerta SH (6 vite më parë)
Emra vajzash: Kledia, Olisa, Fjora, Olgita, Elsa, Alvensa, Klea, Tea, Jola, Diora, Bluna... Une jam shtatzene dhe keta jane emrat qe me kane pelqyer me shume per vajzen time, e di qe jane emra shqip dhe ilir! Domethenien e sakte te tyre nuk e di! Te lutem edhe ty qe te me tregosh ndonje emer te ri vajze qe te jete shqip ose ilir! Te pershendes, tung.
Alda Hasi (6 vite më parë)
Emrat e mire po i kisha dashte edhe disa te tjere me te ri qe jane flm per mirekuptim.
Jara Flutur E Vogël (6 vite më parë)
Ja disa emra te bukur musliman per vajza me kuptim Ajra........................................E respektueshme Anisa........................................E afërt Atika........................................E lashtë Ajana........................................Fatlu me Erina........................................Zonj e bukur Ermina........................................Miqsore Esma.................................Sahabije, vajza e ebu bekrit radiallahu anhu Jara........................................Flutur e vogël Jasna............................. Trëndafil i bardhë Lejla........................................E lindur natën, bukuri e errët Lijana........................................Butsi Liina........................................Përdëllim, butësi Namila........................................E heshtur, serioze Nermin........................................Lule , e njomë, e butë Nina........................................E këndshmja Rajja........................................Drit Rajna........................................E pastër Rania........................................Mbretëreshë Rajana........................................Der e xhennetit err-rrejjan Rehana........................................Një grusht borziloku i ëmbël Reina........................................Mbretëreshë paqësore Sara........................................Prince shë Sarah........................................E dëlirë, e lumtur
Sara :d (6 vite më parë)
eshte nje web shume i mire qe mund te zgjedhesh shume emra te cilit do etnitet i ke edhe kuptimet e tyre....gjitha te mirat http://www.ourbabynamer.com/

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?