Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dr.Ilir azizi
A esht kontroollu naj kush te dr.iliri edhe a ju ka ndihmu ne lindje ??
Donjeta Miftari Reqica (1 vite më parë)
Erijona G (1 vite më parë)
Un kontrollhem po punon ky ne spital dhe thojn qe te ndihmon ne lindje dhe ju rrin shum gati pacientave te veta ka repart te vetin ne spital
Emma A (1 vite më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?