Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

thellenzes gjermanisht
Oj gra qe jeni ngjermani a e dini bre qysh i thojn thellenzes gjermanisht se jam tu lyp ve te thellenzes po spo di qysh ju thojn me vet naj kon veq u myta tu hallakat neper marketa e pazara haha. Ju di di per ner nese dini naj njana e mtregoni se as ne google translate spo ma qet
*nënë* "2013*2016" (1 vite më parë)
Hani D (1 vite më parë)
Ktu ne ch ne marketet e madhja i kishin lergu kta vezz se ishin kan prodhimi shpanis...gjoja ne spani kan semundje ndohsta dezinformat po e lexova ne gazet..sidoqoft flm kur te dal ne gjermani kam me blee flmmm
*nënë* "2013*2016" (1 vite më parë)
Oj nana i gjeta vezet e thellenzes ne kaufland.2.99. 12 cope. Shume flme qe me orientuat ju jam vertete mirnjohese se qe sa kom lyp sun ju bisha nfije e ndere tshpise i kisha pas se kauflanden e kom nje minut prej baneses.
*nënë* "2013*2016" (1 vite më parë)
https://fllanzatjaponeze.wordpress.com/vezet-e-tyre/ Lexoni ne kete link per ma shume info. Mu nje nen ktu ne portal mnjoftoj per kete pune Zoti e shperbleft
T L (1 vite më parë)
bash po ne intereson se si u jepni femijve kto vez a duhet me i pi apo me i zi ose fergu.Ju jam falenderuse nese me ndihmoni.
T L (1 vite më parë)
Mija ke te drejt qe ne lidel nuk ka rregullusht po kesaj here i pash te firmes delux qe vijn produkte per festat e fund vitit.Ishin te vogla dhe laramane me interesoj me pa qfar vez jan kur e pash qe shruante vez te thellenzave.
*nënë* "2013*2016" (1 vite më parë)
Une ne kaufland hiq skom pa mije e boll kqyra para dy dite kesh veq po mu dashka me ju hin vezeve per se mbari derisa ti gjej hahh, shume flm prej te gjithave
Mijaa . (1 vite më parë)
Po lora besoj qe edhe ne kaufland ki se aty gjen gjithqka e per lidel kurr spasna pa edhe mas shpeshti shkoj
Lora ° (1 vite më parë)
Edhe ne real mundesh me gjete.
Hani D (1 vite më parë)
Ahaa shum flm,po shpesh mar infuzion per munges hekurii edhe vajz im nuk po han shum 4 vjet ne mars i ban 15 kg i ka u dashka me lip edhe un ktu ne zvicer
*nënë* "2013*2016" (1 vite më parë)
Shume flm mija edhe tl, hani mkane than e e kom lexu edhe ne internet per hekur ishin tmira e qika mrezultoj me pak mungese hekuri ne analiza e thash tja perdori se shume e pa hese eshte plasa.
Hani D (1 vite më parë)
Mfal se te pyes per qka don me i perdor kur spaskam degju se ka vez thellanze
T L (1 vite më parë)
Para 1 jave kam pa ne lidel te produktet e delux.
Mijaa . (1 vite më parë)
Wachteleier lyp thellenza thirret wachtel ngjermanisht lyp shitore te rusve se ata i persorin mas shumti

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?