Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Thartin
Nena jam ne javen e 24 te shtazanis, kam shum thartin..
Edona Edona (1 vite më parë)
Ari ' (1 vite më parë)
Edona edhe une ne shtatzanine e pare kom pase ma shume thartine e tash jom 28 javeshe e kom ma pak,e dr mi ka pershkru do hapa Rennie (edhe ne shtatzanine e pare i kom perdore)jane shume te mire.
Meliza Brajshori (1 vite më parë)
Edona ta besoj se un tash jam 36 jave prej javes 28 mka kap thartira e asgje sma heke teper e mundimshe mirpo nga nje e afer ndegjova dhe tash shpetova molla te kuqe qe jan te embla ju thojn denisheste nese nuk gaboj asi molle e kuqe qe esht e embel kur e ha qata meniher ma nal ajo po thithke thartire provoje e dashur se molla dom ate bon
Mijaa . (1 vite më parë)
Hahahah bebi bebushi nvaret se un fmit te dy i kal lind me dy fije flok veq a thartinat mkan myt gjumin kurr gjum se kam ba
Bebi Bebushi (1 vite më parë)
Edhe un kam shum kam.pas shum edhe nshtatzanin e pare leblebit ftoi qumshti uji mineral pak me ndihmojn hapa as skam pi as nuk pi por e kam lind vajzen si me perik kur skemi pa bebe me ma shum flok fjalt e plakave mdolen realitet
Linda Lea (1 vite më parë)
Mu mi pat pershkrujt mjeku disa tableta se kurgjo tjeter nuk me kryjke pun
Nena sumejes (1 vite më parë)
Kir than ushqim mos bjer meniher ne gjume kur than diqka spaku 1h le te kalon. Se te mundon une zakonisht me qumesht te ftoft me kalon ose nje molle. po prpa skam aq thartir sa kam pas me shtatzanat tjerat
Mijaa . (1 vite më parë)
Lyp te gjinokologi ti shkrun do tableta extra kundraj thartines pa lejen e doktorit mos pi kurgjo veq qumsh te ftoft te ndihmon pak

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?