Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzene me grip
Oj nena me keshilloni diqka shum teshtij ka te sillem u lodha me ..mfalni nshprehje me hund koll kryt mdhem shum qka te bej
Aisha Sweet (1 vite më parë)
Sh S (1 vite më parë)
Nese nuk te kalon hiq fol me gjinekologun lejohet me mar antibiotik ne shtatzani se nese nuk te kalon me qajra patjeter duhet barna ,une per veti kam perdor patjeter giinekologu mka than me mar se jam kan me koll hund fyt temperatur gati edhe u bllokova ne gjyks...mos rri edhe shum me koll se nuk bon ...ishalla tkalon
(1 vite më parë)
Aisha a po ke djegsim ne gjoks gjate kollitjes. Edhe une shtatzan me grip sot ama edhe gjoksi pom djeg shume nuk e di a asht viroza kshtu a cka. Gjate shtatzanis smundesh Asgje me perdor per fat te keq, pij sa me shume supa dhe cajra. Deri te kalon zoti na ndihmoftë

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?