Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinekolog ne prishtine
Pershendetje nena.
Ju lutem ma rekomandoni ndonje gjinekolog ne prishtine, perpos dr. Nexhmie kastrati, ilir azizi dhe afrim veliu, me te cilet skam pasur pervoja te mira.
Mira A (1 vite më parë)
Hira V (1 vite më parë)
Me vjen mire e dashur.uroj te ju shkoj shtatezania mbare
Mira A (1 vite më parë)
Hira deshta te t\'tregoj qe sot isha tek dr memli dhe shumme me ka pelqyer me spjegimet qe mi bente ne detaje. Flm qe ma sygjerove!
Mira A (1 vite më parë)
Faleminderit shume hira
Hira V (1 vite më parë)
Ky prej ores 16:00 deri 20:00 punon.brenda kesaj kohe kur dush shkon se nuk ta cakton me ore, e me peit varet nganjeher valla po me bjen me prit gjys ore
Mira A (1 vite më parë)
Hira a duhet me prit shume per termin?
Hira V (1 vite më parë)
Memli morina , une jam duke i be kontrollat te ky. Duket shume i mire te sqaron gjithqka ne detaje

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?