Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje ne kemben e majt me shtatzani
Pershendetje doktoresh,jam ne javen e 16+4 dhe kam kapak si dhembje ne kemben e majt dhe ne fund te barkut me duket nganjehere sikur me pas kohen e ciklit kur me vin menstruacionet ...analizat qe kam bere dikun ne javen 9 mir mkan dal edhe beba mir deri tash qe e pata kontrollen me 24 dhjetor,dhe as sekrecione nuk kam.....faleminderit qe ndan kohen per pergjigjet e tua
Sh S (1 vite më parë)
Sh S (1 vite më parë)
po tash e pash andej flm
Linda Lea (1 vite më parë)
Te tregova edhe anej e dashur smunesh mi fshi mo ti po le se ska lidhje
Sh S (1 vite më parë)
e edi por ne ven se te bej te mjekja jam hy ketu te nenat e nesen muj me fshi nese jo shnosh dihet se gabim ishte
Linda Lea (1 vite më parë)
Ke bo pytje te nenat jo te mjekja

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?