Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Levizjet e bebit
Nena, a ndodh me i ndi levizjet e bebit vetem ne anen e majt. Theksoj se eshte shtatzania ime e pare dhe nuk edi si jane levzijet e bebit. Jam ne javen 15+5
Hira V (1 vite më parë)
Filloretta (1 vite më parë)
Hira V une me 18 jav i kam ni levizjet e para te bebit, edhe asht kan shum interesant se bash qat dit kam pas kontroll e mjeku me pyeti a e ki ni beben i thash jo , kur kam ardh ne shpi ne mbremje ka leviz qaq shum se bash u tuta se qka u ba haahhaha. Edhe une i ndjesha veq ne anen e majt levizjet por tash jam 21+2 po i ni ne krejt barkin. Po edhe nja 2-3 ki mi ni edhe ti ta knaq zemren .
Meliza Brajshori (1 vite më parë)
Ajo kur po fillojke ama pastaj gjdo dit e ndin se une ne fillim mu dok qe epata ndi pastaj se ndisha me tha dr jo kur fillon me ndi e ndin gjdo dit andaj te uroj suksese
Hira V (1 vite më parë)
Une qe disa here e kam te njejten ndjenje.... por nuk po e di a eshte bebi pasi qe gjithmone e ndjeje ne vendin e njejt
Meliza Brajshori (1 vite më parë)
Hira e dashur ndodh normal ama kur poja niseshin levizjet e bebit pi ndishe gjdo dit pastaj ndodh ne annen e majt ndodh krejt posht shum posht perfillim

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?