Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

pershendetje
pershendetje te dashura.un sapo u rregjistrova,shpresoj tja kaloj sa me mir me ju
Manti 1989 (10 muaj më parë)
(10 muaj më parë)
Mir se vjen Edhe un sapo kam hy veq shum gjana po msojshe ktu e po knaqshe
Rina Bina (10 muaj më parë)
Mir se erdhe edhe un ska shum qe jam regjistruar amo ktu po kaloj mir. Me pergjigje te nenav.
Azra ?? (10 muaj më parë)
Mirseerdhee mantii

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?