Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Friga e femijut
Nana ju persh dhe kam nje pyetje per ju djali im eshte afer 3vjeqar mirepo qe gati tri jav po me frigohet shum nga era se po fryen jam ne stres pse dhe si te veoroj me te ju lutem ndonje keshill nga pervoja juaj
Gojarta Hoti (1 vite më parë)
Gojarta Hoti (1 vite më parë)
Nena flm nga ju qe keni gjet koh mu pergjigj ashtu sot gjat gjith dites thuajse kam dal me te dhe i ka merak superman e spiderman ja bojsha shihe si po flutoron blluza njo ashtu u duft me vesh taman si superman u bana edhe une ani pakkk eshte mesu ju persh shum klm
Linda Lea (1 vite më parë)
Jana edhe un krejt si ti jam kon hahahah ooo ku nijsha helikopter ja nissha vrapit e skish kush qe me ndal deri hijsha mrena ne shpi hahaha gojarta veq mundohu kadale dil ti vet foli qe era kurgjo nuk te ben te sheh ty qe del e ndoshta i heket ngadal... ju ka fiksu ashtu don pak koh me u bind
Jana Jana (1 vite më parë)
Ma kujtove veten deri sa jam rrit jam tut prej helikopetrav hahha se isha pas kan e vogel oborr tu lu ish pas ardh ni helikopter kogjo posht aj ushton kisha bertit shumm rdhe ma deri jum rrit e madhe kur isha vet ngajsha shpejtt me shku mrena shum u tusha e sa per fmi ishalla i hjeket
Lori N (1 vite më parë)
Qashtu djali im 4 vjet si te fryn era ose me ja nis me ra shi tutet fillon qan edhe un u pata bo marak po i kom pyt do shoqe plot te njejtin problem e kan me femijet e tyre dhe ma nuk jam shqetesu , tash kir te fryn era mumdohna me ja hjek frigen i them hajde vrapojm dhe zgjeroj krahet fluturojm si zogu hahaaaa dhe besoni ka fillu po e shijon kur po fryn era thot mami hajde behemi si zog hahaaa ju pershendes.
Fiona28 (1 vite më parë)
Pershendetje te nderuara djali i tezes 7 vjeqar ju ka pas bo qishtu si niske frym e shi u drridhke e kajke dojke me huq djali po tezja e ka qu ( mja pre tutmen i thojm na ka gjk )mja hek tuten te ni gru 3 dit ren edhe tash asht shum mir nuk tutet mo
Gojarta Hoti (1 vite më parë)
Kot kot Hani i flas edhe une e qes jasht e mirrna me te po jo kot ishalla ju largon zoti se vertet shum zor
Nena Sumejes (1 vite më parë)
Merre djalin dite kur te fryn edhe behu kishe po knaqesh kapja doren ngani a diqka largoja mendjen se isht per mu friksu e naten qite ne ballkon veshini jaknet merr naj tullumbac lidhe le ta sheh sa bukur fluturon nga fryma, ose diqka tjeter qe leviz, ndoshta i largohet se badohava i thua me fjal ske pse frigohesh, djali im ka qef kur te fryn me dal ne ballkon bile i ndalet fryma e qeshh me ze.
Hani D (1 vite më parë)
Si me pas shkru un ket pyetje.gojart edhw un me vajzen 4 vjec e kam ket problem sa tja nis era shum po qan i mbyll veshet dridhet nga frika sa her i flas por kot zoti va largovt se shum keq esht

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?