Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ja hoqa pampersin per 4dite
Oj nena jam shume e lumtur.sot dita e 4 qe kam fillu me mesu vajzen dhe tere diten me ka tregu per urine.asnjeher nuk e ka bo ne rroba.vajza eshte 2 vjet e 5 muaj.nuk e kam besu qe kaq leht ka me u mesu me tregu.provojeni se do te keni sukses.per mua dita e pare ka qen tmerr thash se kurr ska me u mesu.po dita e dyte pak ma leht her e bojke ne rroba her ne tut.dhe sot asnjeher se ka bo ne rroba dhe asnjeher se kam lut une po vet me ka tragu.me kapke per dore hajde banjo uina.
Lea Andrra (1 vite më parë)
Lea Andrra (1 vite më parë)
Falemnderit shume nanusha se me te vertet ish nje periudh e veshtir.po shyqyr ja dola.ju qafi shume
Lea Andrra (1 vite më parë)
Ana naten hala jo se fillimi deri sa te sigurohna mire.e diten kur e qes ngjum pa pampers.veq te shtrati i saj ja kok qit 1 najllon mbi jogi tani nje qebe qe edhe nese laget mos me lag jogin po veq qeben.po deri sot asnjeher nuk ka ndodh me e bo.
Lavdije Reqica Ismaili (1 vite më parë)
Vajza ime e ka hek shum heret 1.7 muje a djali 2.5 muj ja kam hek ama kam pas ma shum problem me djalin.Qika per kater dit u msu...
Ana E (1 vite më parë)
E naten a ja ke hek a veq diten edhe gjumin e dites kur ta ndon a ja hek pampersin a qysh me fal qe po boj pytje po du kysmet mja hek djalit se o madh edhe shpejt po kuqet
Ana E (1 vite më parë)
Epo shum mir paske kalu se edhe djali jem nuk komunikon hala e perqato kom dyqysh frik mi ja hek
Anea Ana (1 vite më parë)
Lea sa mire qe j paske hek masha llah ishalla i shkon qeshtu
Lea Andrra (1 vite më parë)
Buna edhe une mendoja me lon deri veres.po e pash qe ma mire eshte qitash se ja vesh ka dy pale rroba qe edhe nese e bon urinen nuk i del jasht psh. Me pik ne tepih.po kalova ahume mire se edhe kur e bojke ne rroba nuk i depertojke jasht.ishalla ke sukses edhe ti
Lea Andrra (1 vite më parë)
F Re e di boll po tutna qe po i mar msysh po shume u gzova.Ana e qika fol amo jo bash krejt e perqata jom tut qe skom me ja dal se hala nuk po komunikon kkshtu mire.po me rendesi osht qe kupton krejt.
Super Mummy (1 vite më parë)
sa mir .paska qen e gatshme per me hjek pampersin :)
*** Buna *** (1 vite më parë)
Sa mirr, edhe vajza ime 2 vjet e 9 muaj eshte ende nuk ja kam hek pampersin, edhe pak sa te nxehet koha kam me ja hek. Bile e kam shum dert a kam me ja arrit:-(
Ana E (1 vite më parë)
Lea masha*lla*h per qiken tonde . A po fol fol kejt qika? Un kysmet du me msu djalin po hala sun pe boj at hap e ndova niher ne shole bile ja kom ble ato qe osht si ndihmse amo ja nisi me kajt met madhe sdojk hiq
Mami I Nilës (1 vite më parë)
Mos kallxo shum se mun me i marr msysh qikess . Edhe un e kom qiken 2 vjet e 3 muj po menoj me ja jek edhe un sa tnxehet koha kur te uli nbanjo e bon urinen a ma heret edhe nevojen e bojke tash ma spe bon se i morra msysh ja nisa me kallxuu qe pe bon nwc tash nevojen e madhe nuk e bon

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?