Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

me ndihmoni
oj nena ju lutem me ndihmoni po dyshoj ne shtatzani por test spo guxoj me bo edhe kam than qe zdo tbej kurr sod nena me mengjes para se me shku ne pun hongra pak buk oj nena taman lart jom ngjit e kom kthy krejt kam vjell dhimbje sit ciklit nuk kom vetum vezorja majt her pom dhem her jo gjinjt mu kan fry shum edhe pom fhamin ciklin e fundit e kam pas me dat 18 shkurt edhe mujin e kalum.mu kan vanu diten e 31 mkan ardh si te veproj dhe qfar shenjash keni pas juv ne shtatzani te hershme
(1 vite më parë)
(1 vite më parë)
rina dhe linda ju falenderoj shum ende po pres ciklin po si po shihet se ka njet me ardh njeher e test ende skam bo sod esht dita e 31 e ciklit ta shohim qka dot ndodh
Linda Lea (1 vite më parë)
Dhimbje gjoksi, dhimbjet sikur te ciklit edhe era e kafes me pengojke smujsha me ndi e un kam qen nje person qe ja ka kojt kafen shum hahaha u boft qysh don ti.
Rina Anir (1 vite më parë)
Erina beje analizen e gjakut mos bej hiq teste uroj te plotsohet deshira dhe te behesh se shpejti nena me e lumtur e botes.
(1 vite më parë)
te falenderoj shum mira do pres sod e neser ta shof a po me vie cikli se skam zgjidhje tjeter pos te bej test por stres nuk kam perveq se zdi ndjenja te persiera pasi skam tentu dhe ruhem natyral
Mira L (1 vite më parë)
Erina beje nje test me keq e ke kshtu ne pritje se prej stresi edhe me keq nuk te vin menstruacionet. Edhe nese je stresi sesht i mir. Blej nje test edhe beje cfar e ka caktu zoti do behet. Sa per shenjat ne shtatzanin e par isha shum e kputur ushqimim e kthesha. Kurse me te dyten nuk kisha asni shenj sme besoeshte qe jam shtatzane

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?