Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

po behem me nje princ te vogel
pershendeyje nanushe deshta te ju tregoj qe po behem me nje princ shume jom gzu kom mendu qe do gezohem me shume per vajz por njejt hahah. uroj te lindni te gjitha femije te shendosh nuk ka asgje me te rendesishme tjeter.
Rina Anir (1 vite më parë)
Rina Anir (1 vite më parë)
Falemindetit buna & sumeja hahaha ska ndryshe it\'s a boy mo
Sumeja ^-^ (1 vite më parë)
Urime rina pergatitu per spidermen e kerre tash gjethditen hahhah
*** Buna *** (1 vite më parë)
Urime rina inshalla mbare e mire deri ne fund:-)
Rina Anir (1 vite më parë)
Nesa flm shume :) paq shendet.
Nesa D& M (1 vite më parë)
Urime rina te deshiroj nje shtatzani te mbar e te lindesh nje princ te bukur e te shendosh.
Rina Anir (1 vite më parë)
L&a kerkoj falje se pa dashje ta fshiva nje koment me posht, duke dasht me ta pelqy. me te mira.
Rina Anir (1 vite më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
(1 vite më parë)
Rina ti paske pas marrëdhënie 2 herë apooo?? Dita 14 po dilkr vajzë e dita 16 per djalë, dmth pak pasi kalon ovulimi. Unë kam pas vetëm njehe ne diten e 14 ama nuk me dul djalë po vajzë. Me rëndësi te jenë te shëndetshëm
Gabi :) (1 vite më parë)
Flm Genta jo nuk jam fiksu keshtu kam qen e padurueshme edhe ne shtatezanin e pare edhe te dyten mezi skam prit me dit qka eshte besoj te gjitha femrat jan tek e fundit veq shendosh ajo ka rendesi
Rina Anir (1 vite më parë)
gabi une pa dashje vetem qe se kom pas burrin ktu e di qe jom kon ne ovulim edhe kom pas marrdhanje diten e 14 dhe te 16, me teste jo veq ne baz te siptomave, L&a flm shume
(1 vite më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Gabi :) (1 vite më parë)
Valla Rina qat muj qe kom mbet jo shum se kom percjell po shendosh si dihet,jo une jetoj ne gjermani ktu ti zgjatin vesht deri tregojn qka eshte hahahaha,ti paske pas mardhanje veq nje dit at muaj qe ke mbet a? a e ke vrejt ovulimin ne baz te simtomave apo ke ber test
Rina Anir (1 vite më parë)
aha heret akoma, nese jeton ne ks me 13 jave te tregojn po ishalla veq shendosh, kur po mendoi mire kom pas marrdhanje vetem diten e 14 se nuk e kom pas burrin ktu po i bjen ne ovulim me duket edhe ti e ke percjell ovulimin e ishalla ja ke qellu :)
Gabi :) (1 vite më parë)
Hahahahha rina jo per mu ska kafe haha,une sot kam hy me javen e 8 akoma heret
Rina Anir (1 vite më parë)
hahaha flm Gabi ty hiq kafe se mke thon qike hajgare e dashur, ishalla edhe ty te bahet qefi se une te parin ska pas rendesi qik veq ma shume me kish knaq. ne cilen jave je. une 14+2 sot tamon mirr u dallojke.
Gabi :) (1 vite më parë)
Urime rina shtatezani te mbar deri ne fund kalendari im deshtoi hahaha i mijes ma i sakt ishalla del edhe per mu :)
Rina Anir (1 vite më parë)
Erina flm shume amin ishalla& Fatma flm shume ishalla te shendetshem i kemi bebushat mocanika hahah
Fatma 1 (1 vite më parë)
Oj zemer ja bane ni shok princit tem hahah inshAlla.h të gjitha kem shtatzani t mbar e lindje të leht dhe me e rendsishmja femijet e shendetshem.
(1 vite më parë)
urime rina anir in sh alla ke nje shtatzani te leht dhe me nje femij te shendosh paqi jet te gjat dhe u gezofsh edhe me nje vajz mpuqq
Rina Anir (1 vite më parë)
Flm gonna, hahaha & Mije po valla kur te dush edhe desert mbas drekes flm shume.
2002 2011 2016 Mmije (1 vite më parë)
urime Rina ku met cajo kafe e cajo drek tash si me e lam ket pun hahahah
Super Mummy (1 vite më parë)
rina urime, te uroj nje shtatzani te leht deri ne fund me nje bebi te shendosh :)

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?