Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vaksina e 3 mujorit
Pershendetje shoqe. A i ka mundu vaksina e 3 mujorit bebat e juva, edhe qysh keni vepru nese poo??
Qendresa Desa (1 vite më parë)
Qendresa Desa (1 vite më parë)
Flm shume nena, se ka mundu vajzen vaksina ne krahasim me ate te dy mujorit kete e ka kalu shume mire.Arlina mire mire e dashur vajza po rritet u ba duqe tash veq me gji po e ushqej se cucllen ma nuk po e merr.te pershendes cdo te mire.
Linda Lea (1 vite më parë)
Vajzen teme per fat se ka mundu asnje vaksin. Nese e mundon mu pediatria me keshillojke ne qofte se ka temperatur mbi 38.5 mi jap supozitor.
Arlina Eli (1 vite më parë)
Ishalla sta mundon qendresa una hala sja kam ba me 30 mars e ka kontrollen edhe vaksinenn ta shohim ri si e ke vajzen ae ke me gji apo formular .vlora si je e dashur si e ke fmin atu ka rrit qikirushja ju pershendes.
Jon Jon (1 vite më parë)
E dashurune punoj ne konsultor femijesh!! Eshte normale ta mundoj se pse vaksina eshte mikrob..kompresa te shpeshta , e nese ka temp ate cka te ka rekomandu mjeku me ja ul..te shkuara
Qendresa Desa (1 vite më parë)
Flm shume vlora, ishalla as temen se mundon.Se qe sa ja dhash.Kajti boll tash e nxuni gjumi
Vlora . (1 vite më parë)
Vajzen time se kan mundu asnje deri tash hiq 3 i ka marr deri tash ..

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?