Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje
Uroj qe te jeni mire,kisha nje pytje nese keni dijeni rreth tyre..e kam fjalen per proteinat qe pihen ne palester,,a jan te demshme ne ushqyerjen me gji.faleminderit
Lori 24 (2 vite më parë)
Blessed Mom_2016 (2 vite më parë)
Lona,nuk e di nga pervoja ime ,une para se te mbesja shtatzan kam pire.po varet ca proteine eshte,nje qe kam perdorur un shkruante qe nuk lejohet nqs je shtatzan te konsumohet.po ti nqs e do per vete kontakto me ate qe i merr proteinat dhe pyete.po nje qe e ndjek un ne instagram tammyhembrow ajo i ka perdorur edhe ne shtatzani edhe tani mbas lindjes dhe e ushqen beben me gji,ndoshta ka dhe per shtatzana dhe kur ushqen me gji,duhet t jen proteina te vecanta,une ate gjith kohes me protein ne dore e shikoja si shtatzane edhe tani se kam pare foto qe e ushqen beben me gji.
Vesa M (2 vite më parë)
Mesa e di une si kom ndegju mundesh me mbet steril, dhe nuk jon shume te mira se djalin e halles e kom mjek mka tregu qe nuk jon aspak te mira, gjith ashtu edhe ata muskujt qe te formohen pas ni kohe kur fillon edhe pak mosha me e vjeter duken si te kalbur, kaq kom informacione une ndoshta nenat tjera din me mire

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?