Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Me ndihmoni
Jom kan 6 jav shtatzan e muka lshu gjakderdhja jom kan te mjeku 2.3 her po thojn abort spontan.oj nana un po du me shku te gjinikologu me ba ultrazar me kqyr kta pom thojn jo se pastrohesh vet. po kom frik mos nuk po pastrohna mir e bahet ma keq kta mjek ktu katastrof met kupp
Dona F. (1 vite më parë)
Dona F. (1 vite më parë)
Sumeja jom kan 7 jav qashtu
Dona F. (1 vite më parë)
Sumeja jom kan 7 jav qashtu
Dona F. (1 vite më parë)
Ju falenderoj shum oj nana sod kesh privat te gjinikologu um kqyri tha gati je pastru veq edhe pak osht tu dal ne qaf te mitres ski nevoj mu pastru tha qa me ba marak koka boll.masi kesh e hiqa gajle se kisha frik mos nuk po pastrohna mir e taj bahet ma keq ju falenderoj shuum edhe nje her
Sumeja ^-^ (1 vite më parë)
Dona nashta vet pastrrohesh e ski nevoj per pastrrim tek mjeku sa jave ke ? Su kon e shkrune zemer me ardh nket bot A llahu ta kompenzoft me dishka me te mire mpuq
Suzi *** (1 vite më parë)
Dona zoti ta letsoft e ta kompesoft mw me te hajrit perseri....Ca me ba shuum po degjohen kto abort. .Hajr inshaalla h
Meliza Brajshori (1 vite më parë)
Ti rujt zoti qa mebo ndoniher ish jeta kshtu
Dona F. (1 vite më parë)
Elham durilah qe paske vajzen edhe un ikom dy thmi kjo ka qen shtatzanija e 3 po qe nuk shkoj mir mu kurr sum ka ndodh me obertu
Meliza Brajshori (1 vite më parë)
E dashur une kisha vetem.5 dit gajkderdhje kur kisha oborte dhe kalojshin kur shkojsha te gjinekologu me thojke je pastru ski nevoj per intervenim e kshtu me radh po tash ja vajza mi beri dje dy muj andaj gjithnje bohet mir ishalla edhe per ju
(1 vite më parë)
Po valla, edhe u myt tu shku nspital pi thojn shko nshpi skem cka te bojna,. Edhe mjeku i ka than bebes pi rreh zemra shpejt ama asht normale se u rrit shumë e ska vend brenda. Ajo me dat e ka pas terminin me 10 mars normal e sot qe i 20-i. Katastrof me kta mjek
Linda Lea (1 vite më parë)
Ku guxon moj me nejt beba permi 42 jav. I nimoft zoti se katastrof ishin valla. Po qoft larg mi gjet diqka kush jep pergjegjsi atje. Zoti na rujt me majt fmin 42 jav ne bark e me ma gjet diqka per moskujdes te mjekve i kisha myt krejt gjethka shkrun qe permi 42 jav nuk guxon me nejt
(1 vite më parë)
Linda qe ni shoqen tem qeshtu e kan lan i ka ba 42 javë, as në op spe shtin as spi japin diçka per dhimbjet. Kta krejt kan lujt,.dona me vjen keq per abortin ishal lah heren tjeter e qon marë e mirë deri nfund
Dona F. (1 vite më parë)
Flm shum linda..bash qashtu vallain ktyne sju bahet von shyqyrr qe kan pshtu dyt..dy her jom kan te mjeku sod edhe kurgju sum bonen thash ju kur des njeri qather e merni kishe pe kontrollojm e ma um banen nervoz spata qare paju than
Linda Lea (1 vite më parë)
Qfar budall sa je me gjakderdhje jo ska nevoj me bo amo kur te nalet ajo logjik don qe duhet me kqyr a je pastru krejt. Shum ishin budall qanej mjekt edhe ne suedi nje nuse te kunatit jan kon tu ja myt djalin gjat lindjes tu e lon qashtu sje gati per me lind sje gati e kan lodh edhe beben edhe nanen e jan kon tu shku dyt veq zoti ja ka pshtu djalin se per 1 minut ka pas mi shku krejt. Ishalla pastrohesh vet e heren tjeter e qon deri ne fund
Dona F. (1 vite më parë)
Linda un jetoj norvegji.thojke skem qamet ba thash un veq po du me ba ni kontroll se spo thom mem ba kurgju flm shum.meliza e a kishe ti shum gjakderdhje e sa jav bon dej te pastrohesh.ishalla edhe ty te gzon zoti qa me ba su kan e shkrume me dal kit dyje
Meliza Brajshori (1 vite më parë)
E dashur ndodh qe paatrohesh vet une dy her obort spontan skam pas nevoj per gjinekolog se jam pastru vetvetiu kshtu qe pa problem pastrohesh vet deri ne javen e 8 oborttet me vjen keq per ty por te uroj sa me shpejt nje tjeter shtatzani te mbar e mir
Linda Lea (1 vite më parë)
Patjeter moj duhesh me shku mu kqyr amo masi te nalet gjakderdhja shkon edhe e sheh a je pastru mir. Me fal po ku jeton ti?

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?