Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

me ndimoni
si jeni nena . une dua te bej nje pytje a ju ka ndodhur juve .une kur bej mardhenje pasi i kry me dhemb koka me mirren mend me lshon trupi si me pas shqerin . a ju ka ndodhur juve .ju lutem me tregoni
Dona- Lejla (1 vite më parë)
Xhesi♥♥ Rexhina (1 vite më parë)
Ne rregull shoqe
Dona- Lejla (1 vite më parë)
gjesi hy ne insta
Xhesi♥♥ Rexhina (1 vite më parë)
Shif mos ketë ngel moj
Dona- Lejla (1 vite më parë)
oj gjesi kush spo je jep nje kshill . se di ndoshta jam e veqant haahhahahah
Xhesi♥♥ Rexhina (1 vite më parë)
Oj gra ketu japim këshilla me ane te eksperiencës hahhahhahha bej shaka se sme ka ndodhur ndonjeher
Dona- Lejla (1 vite më parë)
ani xhesi ani . ahhahahaha sumeja xhesi e di nashti se vet i ka ndodh
Sumeja ^-^ (1 vite më parë)
Edhe mu lejla njejt me ndodh hiq se di pse nashta mir e ka xhesi hahahha
Xhesi♥♥ Rexhina (1 vite më parë)
Oj gra ngaqë Beni mardhenie shum ndaloni pak hahhahahhah hahhahahhahah shaka bej hahhahhahahahhah
Dona- Lejla (1 vite më parë)
po ashtu edhe mu sme mbaj as kembet te lollovitet koka duna me njet shtrim ja 10 minua tana mu qu
Arbnona Elezi (1 vite më parë)
Mua me leshojn kembet krejt smuj as tualet me shku edhe me vjen munim njo ni or
Nena Sumejes (1 vite më parë)
une mbasi qe e kryj mardhanjen mbejn tensioni nisin vesht mem bo bzzzzzz edhe krejt takati me lshon. Se di se kom pyt gjeniekologen hiq, beso shpesh ndosh qe peitoj mu pastru qato minuta e lo tek mas dy tri ore kur tme del gjumi.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?