Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shenja kafe mbas cikli
Pershendetje nena te dashura une kam lind qe 6 muaj e gjyse ciklin ekom pas para 3jave,e prej dje po kom ngapak sikur te bardha qe kemi por vetem ngjyre kafe sedi pse. Flm per kohen qe ndani te na ndihmoni.
Egzona Krasniqi (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?