Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shiko ne mur
Oj nana shikoni ne mur a jam shtatzene se hera pare qe e bona eshte theksu vija e dyte po shum e zbehte ?
Fitore U (1 vite më parë)
Sabina Berisha (1 vite më parë)
Shum urime insha llah shtatzani te mbar me nje bebush te shendosh e te hajrit .
Ermira ( Ish Ema Ema) (1 vite më parë)
Urime fitore isha llah te shkon mire dhe me bebe te shendosh
D H (1 vite më parë)
Pozitiv eshte urime me nje bebe te shendosh ishalla e zoti kerkan se len pa fmi
Zana Lleshi (1 vite më parë)
Pozitiv eshte testi fitore!Uroj me gjithe zemer te shkoj mbare deri ne fund shtatzanija.Ishalla gjitha na qe po presim e perjetojm kete ndjenje.
Fitore U (1 vite më parë)
Oj nana faleminderit shume nuk po mundem me besu do e bej prap pas 3 dite inshalla ju gezon edhe juve zoti krejtve
Ajan Ajan (1 vite më parë)
Po fitore pozitiv urime ishall ah qdo gje tshkon mir
Dinna Dinna (1 vite më parë)
Urimww
Sumeja ^-^ (1 vite më parë)
Urime pozitiv testi osht inshaaa llah te shkon mir deri ne fund fillo perdore acidin folic
Brik’ena S (1 vite më parë)
pozitiv po duket urime fitore por qenke frik , shtatzani te mbar ,
Jona ♥ (1 vite më parë)
Fitore, urime pas 2-3 dite theksohet me shume vija e dyte.. ishalla te shkon mire deri ne fund e dashur..
(1 vite më parë)
urime fitore shtatzania gjitha tmirat
Jona Jona (1 vite më parë)
Fitore testi duket te jete pozitiv,edhe pse vija e zbehte,,,per siguri beje edhe nje pas tre ditesh,,,te uroj shtatzeni te mbare!
T.o.l.e.006 ... (1 vite më parë)
Urime e dashur testi pozitiv e ngrehe komen zhag edhe per neve ne ren hahaha puthje per ty

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?