Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena sa here munde te meret pulula emergjente.
Prsh nana jom bo merak diqka mbram pata mardhanje te pammbrojtur me burrin ama diqyh mka hy ni frig oer shtatzani, skom oerdor kurr pilula vetem para 2 muajve nje pulul emergjente se ashtu dyshojaa prap jom ne ate situate . A edini ndonjera sa here munde te oerdoret a mundem edhe sot me ble njo me epi se teper jom ne stres kom hi tana ekom kqyr dattat kur kom ovulim kisha pas nga 19 deri me 25 keto ditaa flm shume neese gjej pergjigje orej jush ju perqafi
Dinna Dinna (1 vite më parë)
Jona11 (1 vite më parë)
Mundesh me perdor amo sbon ma shum se dy her ne mujt te un ska pas efekt kam mbet shtatzan

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?