Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena sa here munde te meret pulula emergjente.
Prsh nana jom bo merak diqka mbram pata mardhanje te pammbrojtur me burrin ama diqyh mka hy ni frig oer shtatzani, skom oerdor kurr pilula vetem para 2 muajve nje pulul emergjente se ashtu dyshojaa prap jom ne ate situate . A edini ndonjera sa here munde te oerdoret a mundem edhe sot me ble njo me epi se teper jom ne stres kom hi tana ekom kqyr dattat kur kom ovulim kisha pas nga 19 deri me 25 keto ditaa flm shume neese gjej pergjigje orej jush ju perqafi
Dinna Dinna (1 vite më parë)
Rina Anir (1 vite më parë)
dina mjeku me ka then qe nuk preferohen me shume si tri her ne vit per shkak te zemres, une i kom perdor dy her se skam dasht te ndodh shtatzania e paplanifukuar, nese nuk e pin pilulen brenda 72 oreve nuk ka efekt me. po ashtu pas perdorimit cikli te vjen pas 2-3 diteve. gjitha te mirat.
Dinna Dinna (1 vite më parë)
Flm nana jo nuk ekam marre, jom mbrojt natyarl ama kom frig diqka .. per naj shtatzani ju prsh njonaa paska qesh po sidoqoft flm
Kl&kl . (1 vite më parë)
Dina ato pilula perdoren ne raste te rralla kur je tu mbrojt e ndodh diqka e papritur e jo me qen e vetdijshme qe po bon mardhenje pa u mbrojtur e pastaj me marr pilula se sto nuk jan hiq te mira mu perdor qysh pi perdor ti..une per vete ni here te vetme i kam perdor edhe mu dy muaj pata qrregullim cikli...
Jona11 (1 vite më parë)
Nuk esht e vertet qe e humb mitra efektin nuk preferohen te perdoret mbi dy her ne muaj i kam perdor shum her dhe ne fund spati fare efekt mbeta shtatzan jam ne javen e 10
Teuta Sefadini (1 vite më parë)
Ktu kur kam marre un e kom pyt mjeken mka thane gjate gjithe vitit vetem dy her mire kish me qene asnjeher tha po nese veq nuk ndihesh e sigurt edhe don me e marre Tha po e morre ma shume se 2her ne vit mitra fillon me e humb efektin tha na ne gjuhen franceze i thojme sikur Vdes mitra shkurt e kshtu qe ma asniher skom perdore
Jon Jon (1 vite më parë)
Edhe ndoshta..me te degjuar e kam... por do qe para disa vitesh e kam marr me shum se sy here e as1 farmacist sme tha qe bej kijdes...vite me vone degjova qe kjo ishte e demshme
Teuta Sefadini (1 vite më parë)
Sdi valla jona jon veq kudo jasht i japin ne farmaci pa recete te mjekut pa kurgjo veq se ktu kushtojne shume shtrejt ne ks eshte dikun 3-4€ e jasht 30-40€
Jon Jon (1 vite më parë)
Nuk duhen perdor shpesh..bole jasht nuk i japin lirisht ne farmaci
Arlina Eli (1 vite më parë)
Po oj din ti kur po eki tan ket stres pse nuk po.mbrohesh po mosi po e kryn pote bjen ndermend hahahah ato pilula kam.ndegju hiq sjan te mira .
Teuta Sefadini (1 vite më parë)
Dinna e dashur un e di qe 2her gjate gjithe vitit veq guxon me perdor at hap se ma shume me perdor ish teper keq per miter mundesh sot e neser brenda 72oreve .

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?