Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lindja ne spital privat
Pershendetje nena. A keni lind dikush ne kliniken amerikane ku esht drejtor dr.Behar kusari si keni kalu edhe qfar qmime kishin???
SufjanMerjem (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?