Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lukthi
Nena si jeni,deshat te ju pys a din dikush mem ndihmu se shum jam keq prej dje prej lukthit shum po mdhem qa perfshin prej kerthize e deri te gjoksi,jam ne javen e 33.Kesh sot ne qmf e me jepen vetem b complex dhe bedoksin, veq 2 or me pushoj dhimta tash kom prap qa te bej??
Neta Kabashi (1 vite më parë)
Ana Gashi (1 vite më parë)
Rennie perdori edhe une ndikon menjehere dhe jan te lejuara ne shtatzani , a ka ne kosove kisha pas qejf me dite hapa Rennie ?
Neta Kabashi (1 vite më parë)
Flm shum nga ju po un dhimbje po kom ma shum se thartin
Neta Kabashi (1 vite më parë)
Flm shum nga ju po un dhimbje po kom ma shum se thartin
Mami I Nitit *** (1 vite më parë)
Siq te ka keshillu edhe ari qeta hapa edhe mu mkan ndihmu shum shum ste bejn asgje dem munesh mi pisa her te dush
Ari ' (1 vite më parë)
Per dhimbje se di, e nese ke veq thartire, kerko ne barnatore hapa Rennie, jane shume te mira, te vetmet qe me kan ndihmu gjate shtatzanise(keta hapa lejohen ne shtatzani).

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?