Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje ne anen e djathte
Pershendetje nena,

Desha me ju pyet a ju ka ndodhur te keni dhimbje ne anen (kofshen) e djathte pas qendrimit ne kembe,dhe nje ndjesi sikur done te vije cikli menst.
Para ca dite kam perfunduat ciklin,
Faleminderit per pergjigje,
Gjithe te mirat :)
Verona Hoti (1 vite më parë)
Mami Ezanes (1 vite më parë)
Verona ka gjasa te jesh ne diten e ovulimit mbasi edhe po thu se ka ca dit qe kan kalu mens. Ovulimi percillet disa her me dhimbje ne vezore qe zgjasin disa or apo edhe dit, ne qoft se tenton per shtz esht mir te kesh mardhenje kto dit :)
Jon Jon (1 vite më parë)
Edhe mua me ndodhin..ka raste nje dhimbje e shkurter therese qe te tremb...ne rrenz te kofshes

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?